Praca - Doradca ds. Wsparcia Sprzedaży

Strona www: www.cartrack.pl
Lokalizacja:

Firma Cartrack Polska Sp. z o. o. to lider na polskim i światowym rynku zajmujący się wdrażaniem nowoczesnego oprogramowania optymalizującego zarządzanie flotami pojazdów. Dzięki wspólnej pracy i dbałości o jakość na każdym etapie naszej codziennej działalności otrzymaliśmy Europejski Certyfikat JAKOŚCI ROKU 2015 i 2016 w kategoriach: USŁUGA i EKOLOGIA Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Doradca ds. Wsparcia Sprzedaży (miejsce pracy: Warszawa)

Dołącz do nas, jeśli

  • Lubisz pracę w energicznym i zaangażowanym zespole,
  • motywują Cię wyzwania i jesteś nastawiony na cel,
  • z łatwością nawiązujesz kontakty i swobodnie prowadzisz rozmowy telefoniczne,
  • masz doświadczenie w kontakcie z Klientem (mile widziane),
  • jesteś zaangażowany i chcesz się rozwijać.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dowolną formę współpracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 lub elastyczny grafik pracy i niepełny etat,
  • miłą atmosferę, nowoczesne biuro i pracę w zgranym zespole,
  • wyjazdy integracyjne i dofinansowanie udziału w wydarzeniach sportowych,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, dofinansowanie do wypoczynku, uznaniowa premia roczna).

Twoje Zadania:

  • Nawiązywanie kontaktu telefonicznego z Klientami Biznesowymi,
  • analiza potrzeb potencjalnych Klientów i doradztwo produktowe,
  • umawianie spotkań handlowych na Przedstawicieli Handlowych.

 Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres hr@cartrack.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą na stronie internetowej:  www.cartrack.pl

dodane przez CartrackPolska