Praktyki w dziale HR - rozwijaj się z ABC Work

Marzy Ci się kariera w HR? Sprawdź się z nami!

Zacznij od praktyk!

ABC Work to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji zagranicznych. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w przeprowadzaniu procesu rekrutacji oraz działalności prowadzonej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa jest certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 12912.

Oferujemy:

- możliwość nauki od profesjonalistów w branży

- zdobycie cennego doświadczenia w branży HR

- premie za osiągane efekty

- elastyczny grafik pracy

- pracę w młodym ambitnym zespole

- możliwość pracy zdalnej

- uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych

Docenimy:

- otwartość na pracę z ludźmi i nowe wyzwania

- kreatywność w wykonywaniu powierzonych zadań

- poszukiwanie alternatywnych sposobów dotarcia do kandydatów

- chęć rozwijania się w obszarze rekrutacji

- bardzo dobrą organizację pracy własnej

Twoje zadania:

- wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych

- rozpowszechnianie ogłoszeń o pracę

- pomoc w bieżących pracach administracyjno-biurowych

- wdrażanie własnych pomysłów mogących usprawnić pracę

Z chęcią przyjmiemy Cię do pracy, jeżeli sprawdzisz się podczas praktyk!

W CV załącz klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

dodane przez ABC Work