www organizatora »

Studencka Marka

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2017-08-11 23:55

Inżynier Procesu-stażysta

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie są jednym z największych producentów olejów roślinnych w Polsce, funkcjonujemy na rynku już od prawie 60 lat. Jesteśmy częścią grupy Glencore Agriculture, która jest światowym liderem produkcji, obsługi, przetwórstwa i wprowadzania na rynek artykułów rolnych, takich jak zboża, nasiona, rośliny oleiste, nasiona jadalnych roślin strączkowych, cukier, ryż, bawełna, oleje roślinne, śruty oraz biodiesel. Więcej informacji na stronach: www.ztb.

Inżynier Procesu - stażysta

Miejsce pracy: BODACZÓW (22-460 Szczebrzeszyn, pow. zamojski)

Do aplikowania zapraszamy studentów/absolwentów takich kierunków jak: Inżynieria Chemiczna, Technologia Żywności, Biotechnologia lub Inżynieria Procesu oraz zainteresowanych rozwojem w obszarze inżynierii produkcji.                                                         Dzięki udziałowi w programie stażowym zyskasz praktyczne doświadczenie oraz umiejętności, które pozwolą Ci na objęcie samodzielnego stanowiska w obszarze zarządzania procesem.

Będziesz realizował/a następujące zadania:

• Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
• Przygotowywanie specyfikacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Współuczestniczenie w procesach produkcyjnych
• Współtworzenie planów kontroli procesów oraz analizowanie wskaźników produkcyjnych
• Współpraca z innymi działami w zakresie rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych
• Tworzenie oraz prowadzenie testów technologicznych w celu udoskonalenia i optymalizacji procesów produkcyjnych
• Mapowanie procesów i definiowanie usprawnień operacyjnych

Sprawdź, czy to na Ciebie właśnie czekamy:

• Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (160 h) w okresie wolnym od zajęć (lipiec – wrzesień) oraz min. 20 godzin dyspozycyjności/tydzień w trakcie trwania roku akademickiego
• Umiejętność konstruktywnej współpracy w zespole
• Umiejętność zarządzania czasem oraz dynamizm w działaniu
• Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów
• Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego • Mile widziana znajomość narzędzi optymalizacji procesu produkcji ( RCA, 5 Why, Pareto) oraz znajomość systemów zarządzania Lean management, Kaizen

Z Nami zyskasz:

• Płatny staż w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie, umowę zlecenie
• Możliwość dopasowania stażu do zajęć na uczelni (elastyczny grafik)
• Możliwość wdrażania i realizacji własnych projektów
• Samodzielne i rozwojowe zadania, jasno określona ścieżka rozwoju zawodowego
• Profesjonalne wdrożenie do pracy, dedykowany opiekun stażu
• Otwarte i przyjazne środowisko pracy
• Szansa zatrudnienia dla najlepszych po zakończonym stażu

Prosimy o przysłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres rekrutacja@ztb.pl

Więcej informacji na www.ztb.pl/kariera

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

dodane przez ZTB Sp. z o.o.

data ostatniej modyfikacji: 2017-07-12 14:50:42
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSPA_Boks_220.gif
WSPiA-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura