Specjalista ds. Obsługi Klienta zagranicznego z językami obcymi

Poszukujemy komunikatywnych osób chętnych podjąć wyzwanie i rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku. Jeżeli jesteś osobą ambitną, cechujesz się opanowaniem, wysokim poziomem empatii oraz jesteś multizadaniowy, ta praca jest właśnie dla ciebie.

Specjalista ds. obsługi klienta międzynarodowego z j. obcymi

Numer ref. CSR/037/BOK

·         Kraków

·         Praca stała

Zadania:

·         Budowanie marki wśród nowych użytkowników oraz dbałość o dotychczasowych klientów

·         Profesjonalne wsparcie pracowników oraz klientów różnymi kanałami (e-mail, czat, telefon)

·         Cierpliwe i wyrozumiale odpowiadanie na wszelkie pojawiające się pytania ze strony współpracowników i klientów

·         Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów

·         Inicjowanie rozwijających działań w ramach stanowiska i organizacji

Wymagania:

·         Biegła znajomość jednego z języków: niemiecki / francuski / chorwacki / rumuński / czeski / słowacki / włoski

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2) - posługujemy się nim w biurze

·         Preferowane osoby z wykształceniem min. Licencjackim lub studenci ostatnich lat

·         Ciekawość. Lubisz się uczyć i zawsze szukasz sposobów wprowadzania innowacji

·         Biegłość w korzystaniu z komputera

·         Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane

Oferujemy:

·         Elastyczny czas pracy dostosowany do osób uczących się

·         Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem

·         Konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

·         Darmowe przekąski i napoje

·         Pracę w międzynarodowym środowisku

·         Możliwości rozwoju i awansu.

·         Pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej oraz kart multisport

Agencja zatrudnienia nr 412.

dodane przez BlazejManpower