Data ważności ogłoszenia: 2017-09-29 10:00

Operator maszyn CNC

Lokalizacja:

Agencja doradztwa personalnego Look For Staff PRO dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się obróbką metalu – poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Operator CNC

Operator CNC

Region: Marki (woj. mazowieckie)

Numer referencyjny: OCNC/MG/06/2017

Obowiązki:

praca przy frezarkach CNC w produkcji wielkoseryjnej

kontrola wykonywanych części wg dokumentacji

utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

wykształcenie techniczne (lub w trakcie studiów)

umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (średnicówka, mikrometr)

umiejętność czytania rysunku technicznego mechanicznego

mile widziane doświadczenie w pracy przy tokarkach i/lub frezarkach

Oferowane warunki:

umowa o pracę – zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników

praca w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podanym nr ref.: OCNC/MG/06/2017 na adres: rekrutacja@lfspro.com.pl

dodane przez mgolba