Specjalista ds. administracyjnych i obsługi klienta - Kraków i okolice

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. administracyjnych i obsługi klienta Miejsce pracy: Polska, Kraków i okolice

WYMAGANIA:

  • znajomość komputera
  • motywacja do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie biura
  • Organizacja, koordynacja oraz nadzór na prowadzonymi szkoleniami
  • Udzielanie informacji na temat usług
  • Kompleksowa obsługa klienta (bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa)
  • Dbanie o skuteczny przepływ informacji w firmie
  • Kontakt z urzędami, firmami zewnętrznymi
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz optymalne funkcjonowanie placówki
  • Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji szkoleniowej
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Przyjmowanie i ewidencjonowanie płatności
  • Kreowanie przyjaznego wizerunku firmy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/ zlecenie
  • czas pracy: około 160 godzin miesięcznie
  • praca od „zaraz” na dłuższy okres czasu
  • dni pracy: pon. - pt. 10-18, + co druga sobota
  • podstawa wynosząca 2350 brutto + premie uznaniowe
  • lokalizacja będzie dobierana zgodnie z adresem zamieszkania

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: agnieszka@perfectjob.com.pl
w tytule wpisując nazwę i miejsce stanowiska „Specjalista ds. administracyjnych i obsługi klienta”

W aplikacji prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”

dodane przez PerfectJob