Obsługa stanowiska cukierniczego - Kraków

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów, właściciela sieci sklepów spożywczych poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: OBSŁUGA STANOWISKA CUKIERNICZEGO Miejsce pracy: Kraków, Dębniki

Obowiązki:
- przyjęcie i wykładanie towaru
- sprawdzenie dat ważności produktów
- profesjonalna obsługa klientów sklepu
- sprzątanie stanowiska w trakcie pracy i po zakończonej zmianie
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
- motywacja do pracy
- dobra organizacja pracy
- wysoka kultura osobista
- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę/ zlecenie
- czas pracy: około 160 godzin miesięcznie
- praca od „zaraz” na dłuższy okres czasu
- praca zmianowa (2 zmiany)
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: agnieszka@perfectjob.com.pl
w tytule wpisując nazwę i miejsce stanowiska „Obsługa stanowiska cukierniczego – Kraków

W aplikacji prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”

dodane przez PerfectJob