Fryzjerka/ Fryzjer - Tarnobrzeg

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów, właściciela salonu fryzjersko - kosmetycznego, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Fryzjerka/ Fryzjer Miejsce pracy: Tarnobrzeg

WYMAGANIA:
• motywacja do pracy
• wysoka kultura osobista
• doświadczenie zawodowe min. 2 lata na samodzielnym stanowisku w zawodzie fryzjer, nie wliczając praktyk i stażu
• dyspozycyjność
• mile widziane: prawo jazdy kat. B, obsługa komputera

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• koloryzacja, baleyage, pasemka
• upięcia ślubne i okolicznościowe
• strzyżenie damskie i męskie
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

OFERUJEMY:
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• czas pracy: około 160 godzin miesięcznie
• praca od „zaraz” na dłuższy okres czasu
• praca zmianowa
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• wynagrodzenie podstawowe: 30% od utargu wypracowanego przez pracownika

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: agnieszka@perfectjob.com.pl
w tytule wpisując nazwę i miejsce stanowiska „Fryzjer - Tarnobrzeg”.
Prosimy o załączenie klauzuli:

dodane przez PerfectJob