Przedstawiciel Handlowy ds. Samochodów Używanych ze znajomością języka serbskiego lub chorwackiego

Lokalizacja:

AUTO1.com jest jedną z najszybciej rosnących, posiadającą wiele kanałów sprzedaży oraz wiodącą pod względem technologii platformą handlową dla branży motoryzacyjnej w Europie. Spółka obecna w 24 krajach Europy oraz USA, posiada w ofercie około 10,000 samochodów, codziennie dodając ponad 1000 nowych. Polskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy AUTO1 na obszarze Polski i krajów Europy Środkowo – Wschodniej. W związku z szybkim rozwojem i otwarciem na nowe rejony Euro

Obowiązki:

  • Zdobywanie potencjalnych kupców w sektorze motoryzacyjnym w ramach wyznaczonego obszaru sprzedażowego - region krajów bałkańskich

  • Rozwiązywanie spraw powstałych w procesie sprzedaży samochodów, a także obsługa posprzedażowa (w tym obsługa reklamacji)

  • Odpowiedzialność za kwestie administracyjne związane z procesem zakupowym

Wymagania:

  • Znajomość języka serbskiego lub chorwackiego (kontakty z partnerami biznesowymi)

  • Znajomość języka polskiego lub angielskiego (kontakty z przełożonym)

  • Talent sprzedażowy i pasjonowanie się motoryzacją

  • Doświadczenie w sprzedaży do partnerów biznesowych (B2B)

  • Profesjonalne podejście do klientów, dobra organizacja pracy, chęć realizacji celów

  • Wysoce odpowiedzialne, ponadprzeciętne zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu

  • Doskonałe umiejętności administracyjne, komputerowe oraz przywiązanie do szczegółów

  • Mile widziana znajomość języka bośniackiego

Oferujemy:

  • Doskonałe możliwości zawodowe w dynamicznym środowisku kreowanym przez przedsiębiorców (brak korporacyjnego podejścia)

  • Wysoce atrakcyjne, uzależnione od wyników wynagrodzenie (bez ograniczeń)

  • Benefity pozapłacowe po okresie próbnym (opieka medyczna, karty sportowe)

  • Atrakcyjny produkt, połączony z usługami wartości dodanej pożądanymi przez naszych partnerów

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z płaską strukturą i krótkimi ścieżkami decyzyjnymi

  • Pracę stacjonarną w naszym warszawskim  biurze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: rekrutacja@auto1.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KTS Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

dodane przez rekrutacja123