Logistyk / Magazynier

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach zw

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach, poszukujemy osoby na stanowisko Logistyk/Magazynier

Logistyk  / Magazynier

Nr ref.: LM/16

Miejsce pracy: Gliwice

Najważniejsze obowiązki:

·         Przyjmowanie i wydawanie komponentów

·         Dostarczanie komponentów na produkcję

·         Magazynowanie wyrobów zgodnie z procedurami

·         Dbanie o sprawność przepływów magazynowych

·         Dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

·         Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne

·         Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

·         Uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym

·         Zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność,

·         Motywacja oraz chęci do pracy.

Oferujemy:

·         Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

·         Pracę w przyjaznej atmosferze

·         Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz benefity

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

dodane przez Talent Partners