Fryzjer / Stylista

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach zw

Dla naszego Klienta – renomowanego studia fryzjerskiego z siedzibą w Gliwicach – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. F/2016

Najważniejsze obowiązki:

  • kompleksowe usługi fryzjerskie,
  • utrzymywanie dobrego kontaktu z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe – kierunkowe,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność,
  • pasja i kreatywność w wykonywanym zawodzie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • ciekawą pracę w renomowanym miejscu.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

dodane przez Talent Partners