Młodszy Specjalista ds. Jakości – odbiór produktu końcowego

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należąca do grupy Zoeller-Kipper GmbH, jednego z europejskich liderów z branży pojazdów komunalnych, w związku ze swoim dynamicznym rozwojem szuka kandydatów na następujące stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Jakości – odbiór produktu końcowego

Nr ref: 02/09/2016 ML.JAK

Miejsce pracy: Rekowo Górne (Reda)

Opis stanowiska:

·       kontrolowanie jakości produktu końcowego (śmieciarki, zamiatarki)  oraz  procesu produkcyjnego

·       rozwiązywanie bieżących i długoterminowych problemów jakościowych

·       inicjowanie wszelkich niezbędnych działań naprawczych

·       prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów dotyczących kontroli jakości

·       współpraca z działem produkcji oraz działem konstrukcyjnym

·       raportowanie statusu działań w ramach podległego obszaru oraz potrzeb związanych z jego doskonaleniem

  Oczekujemy:

·       wykształcenie wyższe lub średnie techniczne  specjalizacja: mechanika lub elektronika

·       prawo jazdy – kategoria C, mile widziane, ew. gotowość do uzyskania

·       znajomość języka angielskiego / lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

·       doświadczenie w pracy w spółce produkcyjnej mile widziane

·       umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

·       zdolność analitycznego myślenia

·       orientacja na cele

·       gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy

Oferujemy:

·       ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       możliwości rozwoju,

·       praca w nowoczesnej siedzibie firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja@zoeller.pl

dodane przez Zoeller Tech