MAGAZYNIER / MAGAZYNIERKA - Pruszcz Gdański

Grupa Euro Kadra FS SP z o.o. (nr certyfikatu 8252) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników. Dla naszego klienta, lidera w branży logistycznej poszukujemy pracowników magazynu. MAGAZYNIER / MAGAZYNIERKA

OBOWIĄZKI:

  • przeładunek lekkiego towaru
  • zliczanie towaru na vanach
  • obsługa dokumentacji magazynowe

WYMAGANIA:

  • sumienność, dokładność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność poprawnego liczenia
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie (inwentaryzacja, przeładunek)
  • mile widziani uczniowie/studenci

OFERUJEMY:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji w branży logistycznej
  • praca stała
  • praca od godziny 14.00 do godziny 18.00 od poniedziałku do piątku

KONTAKT:

Eurokadra FS Spółka z o.o.

tel.: 796 112 903  (od poniedziałku do piątku w godz. 8-17)email: trojmiasto@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: trojmiasto@eurokadra.com.pl. W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: „MAGAZYNIER/KA PRUSZCZ GDAŃSKI'

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez eurokadra