PAKOWACZ LEKÓW - Katowice

Lokalizacja:

Agencja Pracy Tymczasowej Euro Kadra S.A. (nr cert. 8252) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy przy pakowaniu leków na magazynie w Katowicach dzielnica Giszowiec.

OBOWIĄZKI:

  • przygotowanie zamówień dla aptek
  • pakowanie zamówień
  • przygotowanie towaru na podstawie WZ

WYMAGANIA:

  • zdecydowanie do podjęcia pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie II zmian (11:00 - 19:00, 20:00-7:00)
  • praca w dniach : poniedziałek - piątek, sobota
  • status ucznia/studenta – mile widziane
  • książeczna sanitarno-epidemiologiczna - mile widziane

OFERUJEMY:

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę zlecenie
  • stawkę godzinową 12,00 zł brutto/h
  • miłą atmosferę i pracę w młodym zespole
  • pracę w systemie II zmianowym

KONTAKT:

EuroKadra S.A.
ul. Pukowca 15
40-847 Katowice
tel.: 797-282-400
email: z.rypien@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: z.rypien@eurokadra.com.pl . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: PAKOWACZ LEKÓW

 Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez eurokadra