Koordynator projektów w dziale personalnym z językiem niemieckim (Kundenberatung)

Lokalizacja:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Koordynator projektów w dziale personalnym
z językiem niemieckim (Kundenberatung)

Miejsce pracy: biuro w centrum Gliwic

Obowiązki:

- zadaniem koordynatora będzie obsługa procesów personalnych,
- telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim,
- przedstawianie klientom profili kandydatów do podjęcia pracy,
- załatwianie bieżących spraw w biurze.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- doświadczenie w kontakcie z klientem niemieckojęzycznym,
- umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość, komunikatywność,
- dynamiczne i kreatywne rozwiązywanie bieżących spraw.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- niezbędne narzędzia pracy,
- stacjonarna praca biurowa w centrum Gliwic,
- niezbędne szkolenia stanowiskowe,
- stabilne zatrudnienie,
- praca w dynamicznym, doświadczonym zespole.

W tytule wiadomości prosimy koniecznie wpisać: KPDE11 + imię i nazwisko.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@pronobel.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.'

dodane przez portale24