OPERATOR SYSTEMU SAP - Sochaczew

Lokalizacja:

Międzynarodowa Agencja Pracy – EuroKadra S.A. (nr certyfikatu 8252) poszukuje osób do pracy na stanowisku: OPERATOR SYSTEMU SAP (Miejsce pracy: Sochaczew, Łowicz, Żyrardów, Skierniewice)

OBOWIĄZKI:

  • przygotowanie systemowe komponentów i packmatów potrzebnych do produkcji
  • przyjęcie komponentów i packmatów na skaner
  • wydanie systemowe gotowego wyrobu
  • liczenie etykiet potrzebnych do produkcji na Maszynie Liczącej
  • zwrot pozostałości poprodukcyjnych do Magazynu
  • przyjęcie systemowe dostaw – bez rozładunku
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • potwierdzanie produkcji w SAP
  • rekonsyliacja dzienna komponentów
  • kontrola uszkodzeń
  • dzienne zdjęcia systemowe uszkodzeń po produkcyjnych
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • dbanie o powierzony pracownikowi sprzęt

SZUKAMY OSÓB:

  • z doświadczeniem w pracy w systemie SAP (mile widziane)
  • lub z doświadczeniem w wydawaniu i przyjęciu towaru
  • ze znajomością obsługi komputera
  • z doświadczeniem w pracach magazynowych

OFERUJEMY:

  • praca w centrum Sochaczewa
  • praca pon - pt
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • stawka godzinowa plus premia

KONTAKT:

Eurokadra SA
tel.: 505-510-952
email: w.skrzypek@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: w.skrzypek@eurokadra.com.pl. W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: 'OPERATOR SYSTEMU SAP'

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez eurokadra