Data ważności ogłoszenia: 2016-05-30 00:00

Asystentka Zarządu z językiem ukraińskim

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Sej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511

Dla naszego Klienta, firmy z branży dźwigowej, poszukujemy samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Asystent/ka Zarządu z językiem ukraińskim

Miejsce pracy: Poznań Nr ref. 160419_AZ

·         Wspieranie Zarządu w kwestiach organizacyjnych i administracyjnych

·         Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura

·         Organizacja kalendarza spotkań, podróży służbowych, spotkań i wizyt gości

·         Zapewnianie poufności i prawidłowego obiegu dokumentów w organizacji

·         Przygotowywanie pism, raportów, zestawień oraz innych dokumentów

·         Zlecone zadania administracyjno-biurowe

Wymagania :

·           Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego

·           Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

·           Samodzielność w działaniu, inicjatywa

·           Biegła, praktyczna znajomość programów MS Office

·           Wysoka kultura osobista, wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

·           Elokwencja, bystrość, wielozadaniowość

·           Sumienność i rzetelność

·           Elastyczność, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

·           Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :

·           Interesującą pracę na samodzielnym stanowisku

·           Niezbędne narzędzia pracy

·           Stabilne zatrudnienie.

Prosimy o przesłanie CV z podanym numerem referencyjnym 160419_AZ na adres: paulina.graf@talentsolution.pl

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
„Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

dodane przez paulina.graf