Praca w drukarni -Wrocław

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą we Wrocławiu.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Pracownik magazynowy – praca w drukarni
Wrocław- Psie Pole

Opis stanowiska:
• Pakowanie ulotek w magazynie,
• Naklejanie etykiet,
• Kontrola jakości pracy,
• Wykonywanie drobnych prac produkcyjnych i magazynowych.

Wymagania:
• Chęci do pracy i zaangażowanie,
• Zdolności manualne,
• Status studenta - WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy:
• Umowę zlecenie,
• Pracę od pon.-pt. na III zmiany (6-14, 14-22, 22-6),
• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (9zł netto/h),
• Długofalową współpracę.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji (CV) na adres e-mail: mgalka@uniapol.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie klauzuli 'Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883

dodane przez martyna_uniapol