Uczestnik projektu Work and Travel

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej idoradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełniwykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną zczołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy CertyfikatMinisterstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie dla naszego klienta agencji marketinguinternetowego poszukujemy osób do projektu WORK & TRAVEL:

Miejsce pracy: Kraków/Bawaria (Monachium) lub Holandia(Venlo/Eindhoven)

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: W&T/KR
Zadania:

    tworzenie dokumentacji procesów finansowo – księgowych
    prace biurowe związane z rejestracja danych w systemie
    administrowanie systemu zarządzania zamówieniami
    tworzenie dokumentów na podstawie rozmów z Klientami

Wymagania:

    gotowość do wyjazdu na miesięczny projekt w terminie od 18.04
    bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
    dobra znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office
    komunikatywność i umiejętność aktywnego słuchania
    umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

    płatne tygodniowe szkolenie wdrażające w Krakowie wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem
    pracę w 3-6 osobowych grupach projektowych pod nadzorem doświadczonych project leaderów
    zapewniamy ubezpieczenie, przelot samolotem, noclegi ze śniadaniem oraz dofinansowanie do wyżywienia
    wynagrodzenie 100 zł netto za dzień pracy + dietę międzynarodową za każdy dzień pobytu
    praca od poniedziałku do piątku (work)
    możliwość pozostania na weekend z opłaconym hotelem oraz dietą międzynarodową (travel)

Respektujemy równe szanse zarówno kandydatów i kandydatek podczas rekrutacji.Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV wraz z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Oświadczam, że podanie powyższych danych jest dobrowolne.'

dodane przez Urszula