Doradca ubezpieczeniowy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984), poszukuje dla swojego Klienta kandydatów/ki na stanowisko:

Doradca Ubezpieczeniowy

Nr oferty: 14/02/2016/PL
Miejsce pracy: podkarpackie

Kluczowe obowiązki:
• aktywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
• realizacja zadań sprzedażowych,
• inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
• organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami,
• pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów,
• pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekujemy:
• zaangażowania i silnej motywacji do działania,
• nastawienia na osiąganie celów,
• wykształcenia min. średniego,
• komunikatywności, kreatywności,
• mile widziane doświadczenie w branży finansowej,
• umiejętnego zarządzania własnym czasem,
• motywacji do samodzielnej pracy
• gotowości do założenia własnej działalność gospodarczej.

Oferujemy:
• szkolenia, gwarantujący stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
• jasno określoną ścieżkę rozwoju,
• elastyczne godziny pracy,
• atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego oparty na jasnych warunkach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@grhpolska.com zawierającego zapis:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. z siedzibą ul.Laurowa 2, 35-232 Rzeszów moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'.

W temacie wiadomości prosimy wpisać stanowisko pracy oraz numer referencyjny.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

dodane przez grh