Asystent/ka w dziale marketingu

Lokalizacja:

Firma HeadChannel Ltd. (http://www.headchannel.co.uk) jest firmą zajmującą się rozwojem oprogramowania z siedzibą w Londynie oraz w Katowicach. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz tworzeniu webowych jak i mobilnych aplikacji. Oferujemy usługi rozwoju aplikacji na zamówienie firmom na rynku brytyjskim.

Rozwój oprogramowania jest procesem wspólnym. Aby produkt mógł odnieść sukces cały zespół musi komunikować się efektywnie, ufać sobie nawzajem i czuć się komfortowo. Dlatego tak ważne są relacje w procesie projektowania oprogramowania. Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci, a także nasz zespół określa nas jako: „przyjaznych, przystępnych i troskliwych”.

Wartości naszej firmy to:

* Rozwój pracowników – abyśmy wszyscy szli do przodu i rozwijali się w jasno określonym kierunku; aby codzienna praca była pasją i radością;

* Zadowoleni klienci – aby dowieść profesjonalizmu, wnieść wartość dodaną w postaci oprogramowania uszytego zgodnie z wymaganiami;

* Współpraca – ze względu na relacje; w zespole projektowym; między zespołami projektowymi; komunikacja pomiędzy programistami, testerami, PMami; czas na pomoc koledze; współpraca PM - zespół;

* Atmosfera pracy – aby poniedziałek był tak samo fajny jak piątek :-) eliminacja demotywatorów(pochopne decyzje, ciągnące się problemy, brak czasu, brak efektywnej komunikacji pomiędzy różnymi osobami i strukturami); praca nad motywatorami (zaangażowanie drużyny w zmiany, jasna ścieżka rozwoju, zamykanie zadań, dodatkowe profity)

* Szczerość – aby móc cieszyć się zaufaniem; komunikacja tego co nie działa na bieżąco; brak niedomówień i domysłów

Opis stanowiska

·         Poszukiwanie w Sieci blogów i innych stron WWW o określonej tematyce

·         Zakładanie kont i profili na portalach społecznościowych

·         Udział w dyskusjach na forach, blogach oraz portalach społecznościowych

·         Raportowanie wyników pracy

Wymagania:

·         Bardzo dobry brytyjski angielski (warunek konieczny)

·         Dyspozycyjność 2-4 dni w tygodniu (mile widziani studenci)

·         Lekkie pióro / umiejętność łatwego nawiązywania pisemnych dyskusji po angielsku

·         Umiejętność sprawnego posługiwania się wyszukiwarką Google

·         Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

·         Ogólna wiedza techniczna związana z tematyką WWW, aplikacji mobilnych

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Zorientowanie na dobre wyniki w pracy

·         Kreatywność i systematyczność

·         Dobra organizacja pracy własnej

·         Znajomość technik SEO będzie dodatkowym atutem

·         Nie wymagamy doświadczenia zawodowego.

Oferujemy

·         Pracę w samym centrum Katowic

·         Pracę w młodym dynamicznym zespole

·         Znakomitą atmosferę w pracy

·         Możliwość dłuższej współpracy po okresie próbnym

Benefity

·         Możliwość pracy z domu

·         Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: i.kostrzewska@headchannel.co.uk

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez mobileWeb Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.'

dodane przez Headchannel

Komentarze
Ostatnie:
3.03.2020 13:12
Dodał(a): ~edwardbailey
Thanks but i got a job in goodcore software https://www.goodcore.co.uk/