Data ważności ogłoszenia: 2016-04-12 14:00

Praca dla kadry wychowawczej i instruktorskiej na aktywnych obozach BTA Kompas

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS - doświadczony organizator obozów, wycieczek szkolnych, warsztatów artystycznych oraz eventów turystycznych, laureat wielu nagród branżowych, lider wśród organizatorów turystyki młodzieżowej - ogłasza rekrutację kadry twórczych obozów Interkamp na sezon Lato '2016. Aktualnie poszukujemy kadry obozów przygodowych, fabularnych, sportowych, survivalowych, żeglarskich oraz twórczych obozów Interkamp (muzyka, aktorstwo, film, fotografia, m

Wymagania:

- wiedza i umiejętności niezbędne do prowadzenia danego obozu tematycznego,
- kreatywność, pasja, otwartość,
- doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą,

- ukończony kurs wychowawcy,
- odpowiedzialność, zaangażowanie,
- wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

- realizacja programu obozu,
- opieka nad uczestnikami.

Oferujemy:

- umowa zlecenie,

- wynagrodzenie,
- zakwaterowanie,
- wyżywienie,
- ubezpieczenie NNW,
- szkolenia przedsezonowe,

- dojazd na obóz lub zwrot kosztów dojazdu,
- praca w ciekawym i twórczym zespole kadry.

Terminy obozów:

1. 27.06-08.07.2016
2. 09.07-20.07.2016
3. 21.07-01.08.2016
4. 02.08-13.08.2016
5. 14.08-25.08.2016

dodane przez kompas85