MAGAZYNIER - Gdynia

Grupa Euro Kadra FS SP z o.o. (nr certyfikatu 8252) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego. Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów, pracownika do magazynu przy kompletacji zamówień.

OBOWIĄZKI:

  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniami
  • obsługa wózka jezdniowego
  • foliowanie palet i inne prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • uprawnienia na wózek widłowy – mile widziane
  • sprawność fizyczna oraz dobra organizacja pracy własnej
  • chęć do pracy
  • szybkość w działaniu
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę w godzinach nocnych od poniedziałku do piątku: 22 – 6, GRAFIK MOŻLIWY DO UZGODNIENIA!!!!
  • umowę zlecenie
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • atrakcyjną stawkę uzależnioną od ilości skompletowanego towaru

KONTAKT:

Eurokadra FS Spółka z o.o. , al. Niepodległości 606/610, 81-855 Sopot

Katarzyna Pawełoszektel.: 796 112 903  (od poniedziałku do piątku w godz. 8-17)email: trojmiasto@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: trojmiasto@eurokadra.com.pl. W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: MAGAZYNIER - Gdynia

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez eurokadra