German Language Data Analyst

Zadania:
• Transkrypcja niemieckojęzycznych nagrań
• Tworzenie tekstów wykorzystywanych w podręcznikach do nauki języka niemieckiego
• Realizowanie otrzymanych zleceń
• Analiza tekstów pod kątem błędów I ich korekta

Wymagania:
• Zaawansowana znajomość języka niemieckiego (C1/C2)
• Dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca komunikację wewnątrz firmy)
• Wykształcenie wyższe (co najmniej studia I stopnia), preferowane filologiczne
• Dyspozycyjność co najmniej 30 godzin tygodniowo
• Umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność jasnego wyrażania myśli
• Chęć pracy w dynamicznym środowisku
• Umiejętności analityczne
• Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
• Elastyczny czas pracy –część obowiązków może być wykonywana w domu
• Umowa o pracę tymczasową z możliwością nawiązania stałej współpracy

dodane przez agnieszka.kurzeja