Magazynier (Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Elbląska)

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra FS Spółka z o.o. dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko magazynier.

OBOWIĄZKI:

  • komisjonowanie produiktów
  • przygotowanie towaru do wysyłki

WYMAGANIA:

  • posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej – warunek konieczny,
  • dokładność, rzetelność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • pracę na pełen etat,
  • umowę zlecenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku od godz. 7, po 8 – 10 h dziennie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

KONTAKT:

Eurokadra FS Spółka z o.o., al. Niepodległości 606/610, 81-855 Sopot

Katarzyna Pawełoszektel.: 796 112 903  (od poniedziałku do piątku w godz. 8-17)email: trojmiasto@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: trojmiasto@eurokadra.com.pl. W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: MAGAZYNIER - Gdańsk

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez eurokadra