Hostessa Leszno

ISSP Sp. z o.o. – (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), poszukuje kandydatów na stanowisko hotessa na terenie Leszna.

Oferujemy:

-pracę w okresie od 17-20.12.2015 w godzinach 15-18:00

-stawkę godzinową 12 zł brutto

-umowę zlecenie / o dzieło

-osobom z potencjałem – możliwość rozwoju, i stałej współpracy.

Oczekiwania:

-miła aparycja

-pełnoletność

-dyspozycyjność

-rzetelność

-doświadczenie w kontakcie z klientem mile widziane

Obowiązki

-Roznoszenie gazetek na terenie centrum handlowego

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY o aplikowanie poprzez stronę lub email 'zgloszenia@issp.pl' 'Hostessa Leszno'

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm

dodane przez issp