Data ważności ogłoszenia: 2016-01-16 22:05

(Młodszy) Programista SQL

Firma handlowo- produkcyjna, czołowy polski dystrybutor stali jakościowych w związku z intensywnym rozwojem poszukuje programistów SQL.

Firma handlowo- produkcyjna, czołowy polski dystrybutor stali jakościowych w  związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

(Młodszego) Programisty MS SQL

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub studenci kierunków związanych z informatyką, matematyką, fizyką techniczną, telekomunikacją, automatyką i robotyką itp.
  • znajomość MS SQL
  • dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie oprogramowania klasy ERP, wspomagającej zarządzanie firmą (księgowość, handel, produkcja, zaopatrzenie),
  • tworzenie raportów dla zarządu,
  • budowa baz danych.

 Oferujemy:

  •  możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę przy realizacji projektów,
  • elastyczny grafik,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

CV należy przesyłać na adres: rekrutacjaspecjalna@wp.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 ze zm.'

dodane przez akro