Pracownik produkcji (tartak)

Winckler Personal jest ogólnopolską agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji polskich pracowników do niemieckich przedsiębiorstw. Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta pilnie poszukujemy Kandydatów z wysoko komunikatywną znajomością języka niemieckiego (WYMÓG KONIECZNY) na stanowisko:

Pracownik produkcji

(tartak)

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria

OBOWIĄZKI:

  • Umieszczanie drewna w heblarce i innych maszynach do obróbki drewna
  • Cięcie drewna
  • Sortowanie drewna

WYMAGANIA:

- KOMUNIKATYWNA LUB WYŻSZA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (WYMÓG KONIECZNY)

- Doświadczenie zawodowe jako pracownik produkcji (wymóg konieczny)

- Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

- Prawo jazdy i samochód (wymóg konieczny)

OFERUJEMY:

- Pewne, terminowe wynagrodzenie w wysokości minimimum ok. 1300 € netto/miesiąc

- Zorganizowane zakwaterowanie (płatne ok. 220 €/miesiąc)

- Niemiecką umowę o pracę

- Pomoc polskiego oraz niemieckiego koordynatora w sprawach organizacyjnych, związanych z wyjazdem

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, znajdującego się pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie ofertą pracy, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec oraz Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl / Zakładka: Oferty pracy

Daj się poznać niemieckiemu Pracodawcy!

dodane przez Winckler Personal