Data ważności ogłoszenia: 2015-12-23 21:00

Inwentaryzacja 22 i 23 listopada w Gdańsku!

Szukamy osób chętnych na inwentaryzację która odbędzie się w Gdańsku 22 i 23 listopada w godzinach nocnych!

Zakres obowiązków pracownika:

- Inwentaryzacja towaru w godzinach wieczornych i nocnych
- Liczenie stanów sklepowych i magazynowych.

Wymagania stawiane przed pracownikiem:

- Mile widziani uczniowie i studenci,
- Dokładność, sumienność, rzetelność, zaangażowanie,
- Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu inwentaryzacji
- Pełnoletniość.

Oferujemy ze swojej strony:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno - prawną,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- Możliwość stałej współpracy przy kolejnych zleceniach.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro.gdansk@beetsma.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 733-351-669
w tytule wiadomości wpisując: 'Inwentaryzacja – Gdańsk”

Numer referencyjny: 5169

dodane przez AP Beetsma