Data ważności ogłoszenia: 2015-11-29 23:55

Doradca ds. Kredytów

Poszukujemy dynamicznych osób, które dołączą do naszych Zespołów w Poznaniu, Gnieźnie i Toruniu. Zależy Tobie na UMOWIE O PRACĘ, wolnych weekendach i miłej atmosferze? Lubisz kontakt z klientem i chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe w branży finansowej? Wyślij swoją aplikację na adres Nie masz doświadczenia? Dla nas to nie przeszkoda! Zapewniamy szkolenia i wsparcie merytoryczne!

Zadania:
• Aktywne pozyskiwanie klientów oraz ich profesjonalna obsługa
• Definiowanie potrzeb klienta
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Realizacja celów i planów sprzedażowych
• Obsługa posprzedażowa
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
• Min. rok doświadczenia w sprzedaży/telefonicznej obsłudze klienta
• Zainteresowanie branżą finansową
• Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji biznesowych
• Nastawienie na sukces i realizację celów
• Doskonała dykcja i nienaganna kultura osobista
• Skuteczność w radzeniu sobie z trudnymi klientami

Oferta:
• Umowa o pracę
• Stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku 9-17)
• Wynagrodzenie złożone z podstawy i prowizji od sprzedaży
• Wdrożenie oraz wsparcie merytoryczne
• Konkursy z nagrodami
• Wszelkie narzędzia do pracy