Data ważności ogłoszenia: 2015-11-20 09:00

Marketing internetowy (SEO)

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku internetowym w obszarze finansów i produktów bankowych, właściciel kilku serwisów i blogów finansowych, poszukuje osoby odpowiedzialnej za aktualizację i promocję stron internetowych firmy.

Opis stanowiska:

- aktualizacja stron zapleczowych firmy (publikowanie gotowych artykułów, wyszukiwanie i publikacja zdjęć, umieszczanie linków w artykułach),

- udzielanie się na forach internetowych,

- komentowanie wpisów na popularnych blogach i portalach informacyjnych,

- dodawanie wpisów w katalogach stron internetowych,

- tworzenie i zarządzanie profilami w serwisach społecznościowych,

- redagowanie aktualności o poszczególnych produktach bankowych.

Wymagania:

- status studenta / ucznia,

- zainteresowanie w obszarach: finansów, produktów bankowych, marketingu internetowego.

- biegła obsługa komputera, znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel)

- sprawne poruszanie się w Internecie (np. umiejętność prowadzenia bloga, profilu na portalach społecznościowych),

- biegłe posługiwanie się językiem polskim (dobry styl, składnia, język),

- kreatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność,

- mile widziane doświadczenie w pracy z systemami zarządzania stroną (np. Wordpress, Joomla), aktywne udzielanie się na forach internetowych, znajomość podstaw SEO, znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel Draw).

Oferujemy:

- umowę zlecenie,

- możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin,

- atrakcyjne wynagrodzenie: 13 zł brutto / h

- praca w małym, młodym zespole,

- przyjazne warunki pracy,

- możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- rozwój w obszarze finansów, marketingu internetowego,

- nabycie umiejętności pozycjonowania stron internetowych.

Do aplikacji prosimy dołączyć CV, krótki list motywacyjny (opcjonalnie), wyniki egzaminu maturalnego (wystarczy zawrzeć w CV).

dodane przez malinakowal1