Data ważności ogłoszenia: 2015-10-21 10:10

Samodzielna księgowa

Firma handlowo-usługowa w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Firma handlowo-usługowa w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:
SAMODZIELNA KSIĘGOWA
Miejsce pracy: Poznań

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • zdolności analityczne, rzetelność, odpowiedzialność i terminowość
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz Symfonii FK

 Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującym prawem
  • czynny udział w tworzeniu sprawozdań finansowych spółek grupy
  • czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku
  • przygotowanie danych do deklaracji podatkowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • motywacyjny system wynagradzani
  • umowę o pracę

 Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacjaspecjalna@wp.pl

Z dopiskiem „samodzielna księgowa”.

Czekamy na was, nie zmarnujcie swojej szansy!

dodane przez akro