Pracownik produkcji Automotive (Niemcy)

Winckler Personal jest ogólnopolską agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. Obecnie dla naszego wieloletniego niemieckiego klienta – renomowanej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko: Pracownik produkcji w branży automotiv

Miejsce pracy: Niemcy, region Ingolstadt, powiat Neuburg-Schrobenhausen

Zakres obowiązków: Kompleksowy montaż siedzisk samochodowych do aut renomowanej marki.

WYMAGANIA:

- Komunikatywna lub wyższa znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)

- Doświadczenie zawodowe jako pracownik produkcji (wymóg konieczny)

- Wytrzymałość fizyczna i umiejętność szybkiej nauki

- Prawo jazdy i samochód NIE SĄ KONIECZNE

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości MINIMUM 1000 € netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania ('na rękę'). Po miesiącu wynagrodzenie wzrasta o 100 €, po dwóch kolejnych ponownie o 100 €. Dla chętnych istnieje również możliwość pracy w dodatkowo płatnych nadgodzinach (wynagrodzenie za nadgodziny naliczane zgodnie z niemieckim prawem pracy)

- Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym, zgodnym z niemieckim prawem pracy

- Pomoc polskiego oraz niemieckiego koordynatora w sprawach organizacyjnych, związanych z wyjazdem

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, znajdującego się pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie ofertą pracy, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

UWAGA! Zgłoszenia Kandydatów bez znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia jako pracownik produkcji nie będą brane pod uwagę.

Szczegóły pod numerem telefonu 22 631 11 70 .

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70

Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 10 | (22) 631 11 55 | (22) 620 35 68

Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72

E-mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec oraz Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

dodane przez Winckler Personal