Pracownik produkcji – (branża automotive), j. niemiecki podstawowy, Niemcy

Winckler Personal jest ogólnopolską agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. Obecnie dla naszego niemieckiego klienta z branży automotive poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI/PRODUKTIONSHELFER (Automotive)

Z KOMUNIKATYWNĄ/DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria

Nr ref. 079/2015

Zakres obowiązków: Kompleksowy montaż siedzisk samochodowych do aut renomowanej marki (tapicerowanie, montaż etc.)

WYMAGANIA:

- Podstawowa komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Doświadczenie zawodowe jako pracownik fizyczny produkcji mile widziane

- Wytrzymałość fizyczna

- Otwartość na naukę (na miejscu odbywa się wstępne szkolenie pracowników, przygotowujące do pracy)

- PRAWO JAZDY I SAMOCHÓD NIE SĄ WYMAGANE (bardzo mała odległość miejsca zakwaterowania od miejsca pracy)

OFERUJEMY:

- Wynagrodzenie w wysokości MINIMUM 1000 € netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania ('na rękę'). Po miesiącu wynagrodzenie wzrasta o 100 €, po dwóch kolejnych ponownie o 100 €, dla chętnych istnieje również możliwość pracy w dodatkowo płatnych nadgodzinach (wynagrodzenie za nadgodziny naliczane zgodnie z niemieckim prawem pracy)

- Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym, zgodnym z niemieckim prawem pracy

- Pomoc polskiego oraz niemieckiego koordynatora w sprawach organizacyjnych

Znasz język niemiecki na wymaganym poziomie, spełniasz pozostałe wymagania pracodawcy i jesteś zainteresowany oferowanym stanowiskiem pracy?

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego znajdującego się pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k., ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70

Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 10 | (22) 631 11 55 | (22) 620 35 68

Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72

Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Szczegóły pod numerem telefonu 22 631 11 70 .

dodane przez Winckler Personal