Magazynier (m/k) (książeczka sanepid)

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Smolec
Nr ref.: SMO/MGZ/0815

OBOWIĄZKI:
- prace w magazynie (pakowanie, załadunek, rozładunek).

WYMAGANIA:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane),
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6).

OFERUJEMY:
- możliwość podjęcia pracy od zaraz,
- umowę o pracę tymczasową,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza rekrutacyjnego:

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
Wrocław, ul. Oławska 27-29, piętro 5
Tel.: 71 343 80 89, lub kom.: 605 123 562
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner