Technolog Programista Maszyn NC

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek aktualnie prowadzi rekrutację dla międzynarodowej firmy z branży energetycznej na stanowisko:

Technolog programista maszyn NC

Miejsce pracy: Elbląg

Zakres obowiązków:

·         Opracowywanie, wdrażanie i aktualizacja programów sterujących dla obrabiarek sterowanych numerycznie

·         Opiniowanie technologiczności konstrukcji, wnioskowanie zmian konstrukcyjnych

·         Inicjowanie i realizowanie działań rozwojowych w zakresie programowania OSN

·         Obsługa systemów: MS Office, PDM, TDM, środowiska CAD/CAM

·         Dobór narzędzi obróbczych i parametrów skrawania

·         Analizowanie i proponowanie działań usprawniających realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów

Wymagania:

·         Zdolność analitycznego myślenia

·         Chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

·         Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane o profilu: Mechanika i Budowa Maszyn)

·         Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

·         Znajomość środowiska AutoCAD, CAD/CAM

·         Znajomość narzędzi jakościowych i metodologii Lean

·         Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

·         Znajomość programu TDM  (Tool Data Management) – mile widziana

Pracodawca zapewnia:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego

·         Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

magdalena.skorupa@globetek.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

dodane przez Globetek