Operator wózka widłowego/Magazynier (m/k)

Lokalizacja:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mikołów
Nr ref. ARE/TYC/0715

OBOWIĄZKI:
- prace transportowe,
- obsługa magazynu.

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny,
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu '0',
- odpowiedzialność.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
- pracę w systemie jednozmianowym,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego:

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner