Kierowca w wypożyczalni samochodowej (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.
Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr ref.: KRC/GRZ/0515

OBOWIĄZKI:
- podstawianie pojazdów do klientów wypożyczalni,
- wypełnianie dokumentów z klientem,
- pobieranie płatności,
- odbiór pojazdów od klientów wypożyczalni,
- wypełnianie protokołów odbioru,
- transport/odbiór pojazdów do serwisów,
- transport pojazdów do innych oddziałów na terenie Polski,
- transport samochodów do myjni,
- uzupełnianie płynów/oznakowania pojazdów.
WYMAGANIA:
- dyspozycyjność min. 30 h w ciągu tygodnia + 2 weekendy w miesiącu,
- aktualna legitymacja studencka/szkolna,
- prawo jazdy kat. B,
- min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu samochodu,
- wiedza techniczna dotycząca wyposażenia samochodu,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.
OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
- satysfakcjonujące wynagrodzenie,
- elastyczny grafik,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- oferta pracy tymczasowej (ważna do 30.06.2015 r.).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Kierowca_w_wypozyczalni_samochodowej_lo4zzm_klo41z/5203-3314-25-tz2-1292.html
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner