Promotor Produktów Bankowych

PROMOTOR PRODUKTÓW BANKOWYCH

W związku z rozwojem struktur sprzedażowych Idea Bank Direct, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROMOTOR PRODUKTÓW BANKOWYCH - (praca dla studentów i nie tylko lekka i przyjemna)
Oferujemy:

- Możliwość rozwoju w ramach instytucji finansowej
- Program szkoleń wdrażających do pracy oraz podnoszących kwalifikacje
- Atrakcyjne stałe wynagrodzenie
- Nowoczesne narzędzia pracy
- Dla najlepszych Promotorów– możliwość kierowania zespołem oraz dalszej ścieżki rozwoju

Zakres obowiązków:

- Prezentowanie potencjalnym Klientom najnowszych rozwiązań finansowych Banku
- Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
- Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Od kandydatów oczekujemy:

- Umiejętności sprzedażowych
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz wysokiej komunikatywności
- Nastawienia na realizację celów
- Umiejętności planowania i organizowania pracy własnej
- Przedsiębiorczości oraz ambicji
- Wykształcenia min. średniego
- Prawa jazdy kat. B
Szanowny Studencie jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV na adres: kredyt.pozyczka@interia.pl i przyjdz na rekrutację.
 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zawierającą informacje, o których mowa w art. 22 z ind.1 § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks prac (tj. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.).

dodane przez Kredyciak