Data ważności ogłoszenia: 2015-06-15 07:00

Controller Produkcji

Lugera & Makler to agencja doradztwa personalnego, która od 18 lat wspiera swoich klientów w najtrudniejszych procesach rekrutacyjnych. Z główną siedzibą na Słowacji Lugera & Makler aktywnie działa w regionie CEE: Słowacja, Rumunia, Holandia, Armenia, Ukraina, Polska, Chorwacja.
Naszą misją jest pomaganie ludziom. Firma posiada licencję na dostarczanie usług rekrutacyjnych, wpis do agencji zatrudnienia nr 5311.

Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się Grupa Kapitałowa,

PR/000419

Lokalizacja: Krosno

Opis stanowiska:

  •  Kontrola i nadzór efektywności funkcjonowania zakładów produkcyjnych

  • Tworzenie budżetów oraz kontrola procesu ich realizacji

  • Analiza i kontrola wykonania budżetów, a także analiza odchyleń

  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów produkcji

  • Zaangażowanie w pomiar i poprawę funkcjonowania zakładów produkcyjnych

  • Ocena efektywności projektów oszczędnościowych i inwestycyjnych

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na potrzeby informacji zarządczej

  •  Bieżąca praca z systemem IFS i BI

  • Współpraca z pozostałymi pracownikami działu controllingu

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunkowe ekonomia, rachunkowość, finanse)

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (controlling w firmie produkcyjnej)

  • Znajomość i wiedza na temat zagadnień kalkulacji kosztów

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość systemu IFS będzie dodatkowym atutem

  • Systematyczność, terminowość oraz rzetelność

  • Analityczny sposób myślenia, umiejętność prezentacji danych

  • Samodzielność przy rozwiązywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Zdolność do pracy pod presją czasu

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  •  Niezbędne narzędzia pracy

Kontakt:

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym i klauzulą o ochronie danych osobowych na adres email: magdalena.staszko@lugera.com

dodane przez Lugera