Kierownik ds. Rozwoju ( region: Wielkopolska )

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się sprzętem budowlanym oraz rusztowaniami i planującej ekspansję na terenie Polski – poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Budowanie wizerunku marki na polskim rynku
Opracowywanie strategii penetracji rynku
Utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami
Monitorowanie i analiza danych rynkowych
Budowanie i rozwijanie relacji biznesowych
Dbanie o najwyższe standardy obsługi i realizacji zleceń
Monitorowanie realizacji zamówień
Negocjowanie kontraktów

Wymagania:
Doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych
Znajomość rynku budowlanego i developerskiego
Rozwinięte kompetencje komunikacyjne i sprzedażowe
Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności organizacyjne
Umiejętność identyfikowania potrzeb i potencjału rynku
Odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
Entuzjazm, optymizm i zaangażowanie
Otwartość i kreatywność
Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pełne wyzwań zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę
Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
Nawiązanie wielu ciekawych kontaktów w Polsce i za granicą

Region: Wielkopolskie

Poznań Kalisz Konin Piła Ostrów Wielkopolski Gniezno Leszno Swarzędz Śrem Luboń Krotoszyn Września Turek Jarocin Wągrowiec Kościan Koło Środa Wielkopolska Rawicz Gostyń Chodzież Szamotuły Złotów Oborniki Pleszew Trzcianka Nowy Tomyśl Kępno Ostrzeszów Słupca Grodzisk Wielkopolski Wolsztyn Mosina Wronki Czarnków Rogoźno Międzychód Murowana Goślina Puszczykowo Opalenica Kostrzyn Pobiedziska Jastrowie Witkowo Pniewy Trzemeszno Zbąszyń Kórnik Kłodawa Koźmin Wielkopolski Krzyż Wielkopolski Buk Sieraków Wieleń Stęszew Śmigiel Wyrzysk Czempiń Odolanów Nowe Skalmierzyce Zduny Golina Szamocin Kleczew

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

dodane przez Dyna Consulting