Data ważności ogłoszenia: 2015-04-01 15:00

kadra aktywnych obozów BTA KOMPAS

W związku z przygotowaniami do sezonu turystycznego Lato 2015 poszukujemy kandydatów do Najlepszej Kadry Obozowej BTA KOMPAS - wyjazdy z dziećmi i młodzieżą! Terminy obozów letnich:
1. 29.06 - 10.07.2015
2. 11.07 – 22.07.2015
3. 23.07 - 03.08. 2015
4. 04.08 - 15.08. 2015
5. 16.08 - 27.08.2015

Zapraszamy do współpracy:

-        wychowawców, kierowników, animatorów,

-        instruktorów sportu,

-        pasjonatów fantastyki, mistrzów gry RPG,

-        znawców tematyki Star Wars,

-        instruktorów ASG, survivalu,

-        instruktorów harcerstwa i InO,

-        instruktorów zajęć paintballowych i speedballowych,

-        pasjonatów turystyki aktywnej,

-        instruktorów tańca, teatru, zajęć muzycznych i plastycznych,

-        pasjonatów grafiki i gier komputerowych,

-        miłośników jazdy konnej,

-        instruktorów gry na gitarze i perkusji.

Wymagania:

- odpowiednie umiejętności i kompetencje do prowadzenia zajęć programowych danego obozu,

- odpowiedzialność, zaangażowanie, cierpliwość,

- kreatywność i komunikatywność,

- wysoka kultura osobista,

- kurs wychowawcy kolonijnego lub kierownika obozu,

- doświadczenie w pracy z dziećmi.

Obowiązki:

- przygotowanie i prowadzenie zajęć programowych,

- opieka nad uczestnikami,

- animowanie życia obozowego.

Oferujemy:

- specjalistyczne szkolenie przed sezonem,

- umowę zlecenie,

- wynagrodzenie,

- zakwaterowanie i wyżywienie,

- dojazd na obóz lub zwrot kosztów dojazdu,

- ubezpieczenie NNW,

- pracę w kreatywnym i doświadczonym zespole kadry instruktorskiej,

- możliwość otrzymania referencji po sezonie.

 Uwaga!

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do 1 kwietnia 2015r.  na adres praca@kompas.pl

Ze względu na duże zainteresowanie ofertą współpracy informujemy, że odezwiemy się tylko do wybranych Kandydatów!  Do dnia 03.04.2015 zostaną przesłane zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne.

dodane przez kompas85