Social Media Specialist

Elchupacabra to zespół najlepszych specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem w zakresie budowania strategii marki, projektowania grafiki i tworzenia oprogramowania. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw.
W celu wzmocnienia naszego zespołu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Opis stanowiska:Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowychWspółpraca z pozostałymi działami firmy Tworzenie prezentacji, raportów i analizZarządzanie treściami serwisów internetowych
Wymagania:Znajomość języka angielskiegoDoświadczenie w realizacji kampanii internetowychZnajomość Google Adwords i AnalyticsZnajomość rynku reklamy internetowej i social mediaUmiejętność pracy w zespoleBardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenieElastyczny czas pracyPraca przy międzynarodowych projektachPracę w nowoczesnym, dynamicznym i kreatywnym zespole

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: wanted@elchupacabra.pl
Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”

dodane przez Elchupacabra