Data ważności ogłoszenia: 2015-03-31 21:10

SPECJALISTA DS. TURYSTYKI

Wezyr Holidays Coral Travel jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 23 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie a z jej usług skorzystało ponad 3 miliony turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 16 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży.

SPECJALISTA DS. TURYSTYKIMiejsce pracy: ElblągOpis stanowiska:

Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących pracę w zespole, z doświadczeniem w sprzedaży wycieczek i komunikatywną znajomością języka angielskiego.
Do głównych zadań Specjalisty ds. Turystyki będzie należała sprzedaż oferty Wezyr Holidays Coral Travel w biurze własnym touroperatora oraz udzielanie informacji klientom i agentom.

Wymagania:

• przynajmniej 2 lata doświadczenia bezpośredniej obsłudze klienta w turystyce, z dobrymi wynikami
• znajomość popularnych kierunków wakacyjnych i oferty Wezyr Holidays Coral Travel
• znajomość systemów rezerwacyjnych
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• znajomość technik sprzedaży
• entuzjazm i zaangażowanie
• dyspozycyjność do pracy zmianowej i wyjazdów służbowych
• mile widziani absolwenci turystyki i rekreacji lub kierunków pokrewnych
• mile widziane doświadczenie w pilotowaniu wycieczek lub w pracy rezydenta

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę
• szkolenia
• niezbędne narzędzia pracy
• prywatną opiekę medyczną
• kartę sportową i inne dodatki

Link do formularza rekrutacyjnego:

dodane przez WezyrCoral