Specjalista ds. content marketingu

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wynagrodzenie:4000 zł brutto
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: 2014_12_specjalista_content_marketing

Zakres obowiązków:

·         tworzenie tekstów dla strony internetowej, kampanii marketingowych i informacji prasowych,

·         redagowanie treści do prezentacji firmowych,

·         adiustacja gotowych tekstów,

·         zarządzanie i aktualizacja strony internetowej,

·         współuczestnictwo w planowaniu oraz realizacji akcji marketingowych i promocyjnych,

·         aktywny udział w działaniach marketingowych,

·         kreowanie wizerunku firmy.

Wymagane kwalifikacje:

·         wykształcenie wyższe lub student/ka ostatniego roku studiów,

·         doświadczenie redakcyjne,

·         znajomość zagadnień związanych rynkiem IT,

·         lekkość pióra i łatwość operowania słowem,

·         znajomość zagadnień i narzędzi marketingowych,

·         znajomość mechanizmów dystrybucji treści komercyjnych

·         znajomość Google Analytics, AdWords oraz innych narzędzi marketingowych

·         wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizowania pracy,

·         wyobraźnia, kreatywność, odpowiedzialność,

·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

·         podstawowa znajomość programów graficznych

Oferujemy:

-          możliwość rozwoju w obszarze marketingu/ marketingu produktów internetowych,

-          kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami

-          wyjazdy integracyjne, imprezy okolicznościowe dla dzieci pracowników,

-          prywatną opiekę  medyczną i rehabilitację ruchową w siedzibie firmy,

-          dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno,

-          wynagrodzenie:  4000 zł brutto.

Kontakt:

Oferty prosimy przesłać na adres: praca@e-point.pl z dopiskiem Nr ref: 2014_12_specjalista_content_marketing

oraz  klauzulą : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)'.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

dodane przez epoint