Pracownik salonu prasowego (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.
Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Zielona Góranr ref.: EZI/POZ/1114
OBOWIĄZKI:      - obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,- dbałość o prawidłową ekspozycję towaru,- obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego i komputera,- utrzymywanie porządku na sali sprzedaży.
WYMAGANIA:- doświadczenie w obsłudze klienta,- umiejętność obsługi kasy fiskalnej,- nastawienie na osiąganie celów,- komunikatywność,- dyspozycyjność,- status ucznia/studenta.
OFERUJEMY:- zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie,- pracę w renomowanej sieci salonów prasowych,- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klienta,- możliwość pracy w wybrane dni tygodnia bądź w weekendy,- oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV e-mailem wraz z numerem referencyjnym i nazwą stanowiska.Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)60-833 Poznań, ul. Mickiewicza 5/8 Tel.: 734 121 537 lub 61 853 67 68E-mail: rekrutacja.rozek@trenkwalder.com.plwww.trenkwalder.pl
Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

dodane przez Trenkwalder & Partner