Kasjer/ka Poznań - Górczyn

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Kasjer/ka

  Miejsce pracy: Poznań - Górczyn

Zakres obowiązków:

·         obsługa klienta

·         obsługa terminala płatniczego

·         obsługa kas fiskalnych

Wymagania:

·         aktualna książeczka sanepidu (warunek konieczny!),

·         osoby pełnoletnie

·         dyspozycyjność (praca również w weekendy)

·         odpowiedzialność

·         mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·         pracę OD ZARAZ w oparciu o umowę zlecenie

·         elastyczny grafik

·         bezpłatne przeszkolenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres praca.poznan@gigroup.com

W tytule maila prosimy wpisywać nr ref.: KS/POZ/12

APLIKACJE BEZ NR REF NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.'

dodane przez Gi Group