Asystent(ka) pracowni/Architekt(ka) wnętrz

Pracownia i sklep PatyNowy, to miejsce, które skupia studentów i absolwentów krakowskich uczelni o profilu artystycznym. Klientom naszej pracowni oferujemy usługi aranżacji wnętrz oraz szkolenia z technik stylizacji mebli, a także prowadzimy sprzedaż farb i dodatków do kreatywnej aranżacji domu i przestrzeni publicznych z klimatem.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów indywidualnych oraz branżowych w zakresie sprzedaży i doradztwa produktowego

  • Projektowanie i aranżacja wnętrz

  • Budowa i administracja bazy podwykonawców

  • Dobór podwykonawców i nadzór nad realizacjami

  • Własnoręczna stylizacja mebli farbami Chalk Paint™ decorative paint by Annie Sloan

  • Logistyczna obsługa sklepu stacjonarnego i internetowego, w tym również przyjmowanie dostaw, pakowanie przesyłek dla kuriera oraz kontrola stanów magazynowych

  • Dbanie o estetyczny wygląd pracowni i ekspozycję towarów

  • Aktywne zaangażowanie w rozwój produktów i usług oferowanych przez pracownię

  • Przygotowanie ofert handlowych i aktywne promowanie firmy na zewnątrz

Wymagania:

  • student(ka) kierunku architektura wnętrz lub pokrewnych

  • chęć nauki, a następnie praktycznego wykorzystania umiejętności malowania i stylizacji mebli w codziennej pracy z klientem

  • wyobraźnia przestrzenna i kolorystyczna

  • swoboda w poruszaniu się i projektowaniu wnętrz o zróżnicowanym charakterze: od stylowych po nowoczesne

  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista

  • samodzielność i kreatywność w działaniu

  • doskonała organizacja pracy, w tym umiejętność zarządzania priorytetami w obliczu zmian

  • otwartość na pomysły, opinię i ocenę innych

  • portfolio własnoręcznie zaprojektowanych mebli i wnętrz nie jest konieczne, aczkolwiek będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie według stawek godzinowych + prowizja

  • elastyczne godziny pracy, umożliwiające Ci pogodzenie pracy ze studiami

  • kompleksowe szkolenie z pracy z farbami Chalk Paint™ decorative paint by Annie Sloan

  • szkolenie wprowadzające z obsługi sprzedaży stacjonarnej i internetowej

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres: monika.gawinecka@patynowy.pl do dnia 19 października.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dino Polska S.A. z siedzibą w Krotoszynie ul. Ostrowska 122, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

dodane przez PatyNowy