AUTOMATYK

Miejsce pracy: Śniadeckich 19, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Dozór i konserwacja lini energetycznych i automatyki przemysłowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.09.2014
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych*
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymagania
Wymagania konieczne
Dane pracodawcy
Pracodawca: "HUTA SZKŁA W JAŚLE" S.A. GRUPA KAPITAŁOWA KROSNO
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Adres: Rynek 18, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie
Osoba do kontaktu: Rafał Dziedzic
Numer telefonu: 134464999
Język aplikacji: polski

źródło: EURES Polska