SPRZEDAWCA W STACJI PALIW

Miejsce pracy: Autostrada A2 5km SP 4391 SOSNA ., 69-100 Świecko, powiat: słubicki, woj: lubuskie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA KLIENTÓW STACJI
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2014
Wynagrodzenie brutto: od 1 680 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca w stacji paliw
Wymagania konieczne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Dane pracodawcy
Pracodawca: Jarosław Nowak Sp 4391 Sosna
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach
Adres: Piłsudskiego 19, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie
Osoba do kontaktu: Andrzej Piątkowski
Numer telefonu: 95 759 09 14
E-mail: a.piatkowski@pupslubice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty:skierowanie do pracy

Data ważności:
31.10.2014

źródło: EURES Polska